Beta version 0.1

Звернення «До української молоді Східної України» - Без дати.

Зміст документа: 
Заклик пам’ятати злочини більшовиків на Східній Україні, не слухати радянську пропаганду; не дозволяти панувати в Україні більшовицькій кліці, не віддавати свої «криваво запрацьованої копійки» череватим партійним вельможам, не бути гарматним м’ясом для нових імперіалістичних війн; читати не більшовицьких українських письменників, поетів, публіцистів, підпільну літературу; налагоджувати зв’язки з українським підпіллям; вступати в лави УПА та ОУН. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 визвольна боротьба, голод, Західна Україна, колгоспи, листівка, молодь, ОУН, Польща, Сибір, Сталін Йосиф, сталінські злочини, Східна Україна, УПА 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  пропагандивний документ 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/995/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 8.Т. 5.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар