Beta version 0.1

Звіт відділу "Холодноярці" за період від 25.04.1946 по 25.05.1946 р.

Зміст документа: 
Звіт відділу "Холодноярці" про перебування командира "Глухого" у підвідділах "Холодноярці-1", "Холодноярці-2", проведення розвідок і наскоків на істребільні батальйони, організація Свята Героїв, зутрічі з командирами, кур'єрами, ройовими 
Автори:
 "Глухий"     
Організація-видавник:
ВО-2 "Буг", ОУН, УПА-Захід, "Холодноярці" 
Дата створення:
25.05.1946  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 акція, Бороців (село), вишкіл, відділ, ВКП(б)У, "Волиняк", ВО-2 "Буг", "Галайда-1", "Глухий", Жовква, звіт, "Іванчук", істребітельний батальон, Карачинів (село), Львів, НКВД, перевишкіл, "Рибак", Свято Героїв, ТВР, "Тичина", "Холодноярці, "Холодноярці-1", "Холодноярці-2", "Холодноярці-3", "Чорнота", "Шрам", Яворів, Янівський (район) 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
25.04.1946 — 25.05.1946 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/28459/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 31.Т. 11.
Розділи:
 4.2.5. Документи територіальних структур ОУН (б), 4.4.5.2.2. Воєнна округа 2 «Буг»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар