Beta version 0.1

Брошура «Коротка історія України» (для внутрішнього вжитку)

Зміст документа: 
1. Назва і територія; 2. Українські племені і їх побут; 3. Київська держава; 4. Галицько-Волинська держава; 5. Україна під Литвою і Польщею; 6. Українська держава за козацьких часів; 7. Україна під Росією та Австрією; 8. Перша світова війна; 9. Українська держава від 1917 року; 10. Українські землі під окупацією; 11. Визвольно-революційна боротьба. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
1949  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Австрія (країна), брошура, визвольний рух, війна, Галицько-Волинська Держава, історія, Київська держава, козаки, Литва (країна), окупація, Польща (країна), революція, Росія (країна), Україна (країна) 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/28052/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 31.Т. 6.
Розділи:
 4.2.4. Вишкільні матеріали ОУН (б), 4.4.5.2.2. Воєнна округа 2 «Буг»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар