Beta version 0.1

Новорічна одноднівка «На обріях» 1945 року

Зміст документа: 
Містить поезію, прозу та пісні на патріотичну і повстанську тематику. 1. "На обріях 1945"; 2. "Сійся родися…"; 3. "О знаю я…."; 4. "Звідки такий страх"; 5. "Чи буде війна між Англією та СРСР«"; 6. "Будьте люде!"; 7. "Зорі світ заповідають"; 8. На злободенні теми: "Шкода і користь", "Звернення", "Бендеровци", "По що їздили в Москву»", "Натхнення", "Давали зброю", "Передвісник", "Викривають", "Пісня без назви", "Ще про слово", "Зовсім не літературний плач", "Псевдо", "Між друзями", "Зле без (бандерівців) 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
10.01.1945  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 видання, ВО-2 «Буг», Жабко Радіон, «На обріях», одноднівка, Організація Українських Націоналістів, ОУН, поезія, проза, Ревуха Г., Україна (країна), Українська Повстанська Армія, УПА, Юрбовий І., Юренців М. 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/27812/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 31.Т. 2.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б), 4.4.5.2.2. Воєнна округа 2 «Буг»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар