Beta version 0.1

Періодичне видання ОУН «Осередок пропаганди і інформації»

Зміст документа: 
Зміст. 1. Повідомлення про загибель Василя Сидора ─ псевдо «Шелест», 2. Комунікат про нараду Проводу ОУН на українських землях, що відбулася літом 1949р., З резолюцій і постанов наради Проводу ОУН на українських землях, що відбулася літом 1949р. 4. Політично-пропагандивний рейд відділів УПА на територію Румунії в 1949р. 5. Проти перекручування історичних фактів "Голосом США". 6. Підпільні видання на українських землях під московсько-більшовицькою окупацією: неповний перелік видань за 1948р і першу половину 1949р. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
ОУН 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 більшовики, ВО-2 «Буг», «Голос США», ГОСП, конференція, окупація, ОУН, підпілля, преса, Провід ОУН, пропаганда, рейд, Румунія, СРСР, УНР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
відсутній початок документа 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/27807/
Архіви та колекції:
 АЦДВРФ. 31.Т. 1.
Розділи:
 4.2.10. Видання Організації українських націоналістів ОУН (б), 4.4.5.2.2. Воєнна округа 2 «Буг»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар