Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення про особливості проведення Тегеранської конференції ООН. Від голови КҐБ при Раді Міністрів УРСР Нікітченка в ЦК КПУ

Зміст документа: 
Документ містить інформацію отриману радянськими спецслужбами про особливості проведення Тегеранської конференції та її учасників: 1. Виступ представника канадської делегації Стііла; 2. Заяви українського націоналіста Сосновского; 3. Прибуття на конференцію делеґатів від України - Сосновського, Квітовського, Мусіяновича, Кушніра; 4. Поширення англомовного видання В'ячеслава Чорновола «Лихо з розуму». 
Автори:
 Никитченко  
Організація-видавник:
КҐБ УРСР 
Дата створення:
05.05.1968  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 «Звернення СКВУ до У Тана», Інформаційне повідомлення, КҐБ, Коляска, конференція, кореспонденція, Кушнір, ЛВУ, «Лихо з розуму», «Ліга визволення України», Мусіянович, «Новий шлях», «Освіта в радянській Україні», «Світовий конґрес вільних українців», СКВУ, Сосновський, Стііл, Тегеран (місто), Україна (країна), УРСР, Чорновіл В'ячеслав 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/27404/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 9710
Розділи:
 Документи КҐБ про Україну в ООН
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар