Beta version 0.1

Огляд поведінки делегата від УРСР Галія Бувайлика на Генасамблеях та конференціях ООН. Інформаційне повідомлення голови КҐБ при Раді Міністрів УРСР Нікітченка в ЦК КПУ

Зміст документа: 
Документ містить інформацію, отриману радянськими спецслужбами, про поведінку делегата від УРСР на Генасамблею та конференцію ООН — зокрема під час перельоту та самої конференції. 
Автори:
 Никитченко  
Організація-видавник:
КҐБ УРСР 
Дата створення:
30.04.1968  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Болгарія (країна), Бувайлик Галій Єфімович, Генеральна Асамблея, делеґація, Індія (країна), Інформаційне повідомлення, КҐБ, конференція, Москва (місто), Нікітченко, Нью-Йорк (місто), ООН, СРСР, Третяков, УРСР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1965 — 1968 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/27403/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 9710
Розділи:
 Документи КҐБ про Україну в ООН
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар