Beta version 0.1

Про участь у Тегеранській конференцію ООН юриста Дениса Квітковського як делегата від «Комітету допомоги і захисту українських політв'язнів в СРСР». Інформаційне повідомлення голови КҐБ при Раді Міністрів УРСР Нікітченка в ЦК КПУ

Зміст документа: 
Документ містить інформацію, отриману радянськими спецслужбами, з м. Оттави про те, що українська «націоналістична» діаспора відправляє свого представника на Тегеранську конференції ООН — юриста Дениса Квітковського. Юрист буде висвітлювати питання щодо політичних репресій на території України. 
Автори:
 Никитченко  
Організація-видавник:
КҐБ УРСР 
Дата створення:
17.04.1968  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Детройт (місто), Інформаційне повідомлення, Канада (країна), КҐБ, Квітковський Денис, Книш Зиновій, «Комітет допомоги і захисту українських політв'язнів в СРСР», Комітет українців Канади, Михайлюк Богдан, Оттава (місто), США, Тегеран (місто), УВО-ОУН, «Українське слово», УРСР, Чорновіл В'ячеслав 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1957 — 1968 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/27402/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 9710
Розділи:
 Документи КҐБ про Україну в ООН
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар