Beta version 0.1

Повідомлення про надзвичайну ситуацію в республіці Голові Верховної Ради УРСР товаришу Кравчуку.

Зміст документа: 
Документ містить інформацію про економічну, соціально-політичну та криміногенну ситуацію в республіці, а також прохання до Верховної Ради щодо вжиття заходів по стабілізації ситуації в республіці. 
Автори:
 Потебенько, Бойко, Василишин, Марчук   
Організація-видавник:
КГБ УРСР, МВД УРСР 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Бойко, Василишин, Верховна Рада, демократія, Держтелерадіо, закон, Івано-Франківська (область), Київ (місто), конституція, Кримська (область), Львівська (область), Марчук, опозиція, пам'ятки історії, повідомлення, Потебенько, татари, Тернопільська (область), УРСР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/27356/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1288.Т. 0.
Розділи:
 Революція на граніті за документами КГБ, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар