Beta version 0.1

Про заходи контролю над ситуацією в Києві. Доповідна Голови КҐБ УРСР Голушка й міністра внутрішніх справ УРСР Василишина до Ради Міністрів УРСР

Зміст документа: 
Доповідна Голови КҐБ УРСР Голушка та міністра внутрішніх справ УРСР Василишина до Ради міністрів УРСР щодо проведення заходів по контролю за розвитком ситуації в столиці. 
Автори:
 Голушко, Василишин   
Організація-видавник:
КГБ УРСР, МВД УРСР 
Дата створення:
29.09.1990  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 акція, Василишин Андрій, Голушко Микола, КГБ, Київ (місто), Київська міська рада, КПРС, МВД, опозиція, повідомлення, політика, Рада міністрів, революція, УРСР, Чорнобильська АЕС 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
27.09.1990 — 01.10.1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/27354/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1288.Т. 0.
Розділи:
 Революція на граніті за документами КГБ, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар