Beta version 0.1

Про «нагнітання зарубіжними ОУН сепаратистських тенденцій». Інформаційне повідомлення Голови КҐБ УРСР Голушка в ЦК Компартії України

Зміст документа: 
Повідомлення голови КҐБ УРСР Голушка в Центральний комітет України. Документ містить інформацію про настрої, мету та діяльність закордонних українських організацій. 
Автори:
 Голушко  
Організація-видавник:
КГБ УРСР 
Дата створення:
11.05.1990  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Верховна Рада, Голушко, демокрація, Дніпропетровська (область), Івано-Франківська (область), Іванцев Є., КГБ, Київська (область), Львівська (область), опозиція, ОУН, Плавюк Н., повідомлення, «Рух», СРСР, США, Тернопільська (область), Україна (країна), УПА, УРП, УРСР, Харківська (область), ЦК КПУ 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/27348/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1288.Т. 0.
Розділи:
 Революція на граніті за документами КГБ, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар