Beta version 0.1

Самвидавна газета «Вільна Україна» ─ №1 від квітня 1989 року.

Зміст документа: 
1. Події 12 березня у Львові; 2. Відкритий лист до митрополита Львівського і Дрогобицького РПЦ Никодима; 3. Програма Народного Руху України за перебудову; 4. Демократизація суспільства. Права людини. Права народу; 5. Соціальна справедливість; 6. Екологія; 7. Національне питання. Мова. Культура. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
ЦО «Молода Україна» 
Дата створення:
квітень 1989  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 «Вільна Україна», газета, демократизація, екологія, культура, «Літературна Україна», Львів (місто), мова, «Молода Україна», Народний рух України за перебудову, національне питання, НРУ, отець Никодим, РПЦ, самвидав, Україна (країна) 
Спосіб відтворення:
  друк рукопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/27336/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1273.Т. 0.
Розділи:
 Революція на граніті за документами КГБ, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар