Beta version 0.1

Про поширення самвидавної газети у Львові. Повідомлення Голови КҐБ Голушка на ім'я Щербицького

Зміст документа: 
Повідомлення голови КҐБ Голушка товаришу Щербицькому щодо розповсюдження в місті Львів самвидаву «Вільна Україна» (№1 за квітень 1989 року). Подаються особливості друку, змісту та інформаційного наповнення газети. 
Автори:
 Голушко  
Організація-видавник:
КГБ УРСР 
Дата створення:
05.05.1989  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 «Вільна Україна», Голушко, демократизація, друк, КГБ, Київ (місто), Львів (місто), МВД, «Молода Україна», опозиція, повідомлення, революція, самвидав, СРСР, Україна (країна), УРСР, Щербицький 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/27335/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1273.Т. 0.
Розділи:
 Революція на граніті за документами КГБ, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар