Beta version 0.1

Довідка про «антирадянські» інформаційні кампанії, студентські організації та демократичні настрої серед молоді

Зміст документа: 
Довідка голови управління Комітету державної безпеки УРСР Черченко про «підбурюючі настрої супротивника у лавах студентської молоді» і загальну ситуацію в даному середовищі. Вплив міжнародного обміну на студентське середовище. «Справка начальника управления КГБ УРСР Черченко о подрывных устремлениях противника к студенческой молодежи и процессах в этой среде» 
Автори:
 Черченко  
Організація-видавник:
КГБ УРСР 
Дата створення:
19.01.1988  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 АН УРСР, демократія, довідка, Канада, КГБ, Київ (місто), Ленінград (місто), міжнародний обмін, Москва (місто), НАТО, опозиція, революція, студенти, США, Україна (країна), «Український культорологічний клуб», УРСР, ФРН, хіппі, Черченко Леонід 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1987 — 1988 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/27332/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1262.Т. 0.
Розділи:
 Революція на граніті за документами КГБ, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар