Beta version 0.1

Повідомлення Щербицькому В.В про зростання автоностьских настроїв серед кримсько-татарського населення

Зміст документа: 
у документі йдеться про активізацію автономістських настроїв серед кримсько-татарського населення Криму, Херсонської, Запорізької та Одеської областей: проведення мітингів, забастовок, висилання делегацій до Москви, підготовка звернень тощо. Дільність кримсько-татарських активістів. 
Автори:
 М. Голушко  
Організація-видавник:
КДБ при РМ УРСР 
Дата створення:
06.07.1988  
Місце створення:
 м. Київ  
Ключові слова:
 Аметова З., Джепаров А., Запорізька обл., Крим, Умеров Б., Умеров І., Херсонська обл., Шабанов Е. та ін., Щербицький В.В. 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
06.07.1988 — 06.07.1988 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26730/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1262.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар