Beta version 0.1

Спеціальне повідомлення Голови КДБ при РМ УРСР Нікітченка В. до ЦК КПУ про дії та наміри кримських татар у зв'язку з прийняттям Указу Президіуму Верховної Ради СРСР від 05.09.1967

Зміст документа: 
Спеціальне повідомлення Голови КДБ при РМ УРСР Нікітченка В. до ЦК КПУ про дії та наміри повернутися до Криму, висловлені кримськими татарами у зв'язку з прийняттям Указу Президіуму Верховної Ради СРСР від 05.09.1967, та заходи КДБ УРСР, спрямовані на запобігання поширення націоналістичних ідей кримських татар в Кримській області 
Автори:
 Нікітченко В.  
Організація-видавник:
КДБ УРСР 
Дата створення:
27.10.1967  
Місце створення:
 м. Київ  
Ключові слова:
 автономісти, Бахчисарай, Зетулаєв Л., Крим, Кримська область, кримські татари, Сімферополь, Умєров Ескандер 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
05.09.1967 — 30.10.1967 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26712/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 964.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар