Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення Голови КДБ при РМ УРСР Нікітченка В. до ЦК КПУ про настрої у середовищі кримських татар в УРСР та Середній Азії після прийняття Указу Президіуму Верховної Ради СРСР від 05.09.1967, та повернення кримських татар до Криму

Зміст документа: 
Інформаційне повідомлення Голови КДБ при РМ УРСР Нікітченка В. до ЦК КПУ про настрої у середовищі кримських татар в УРСР та Середній Азії після прийняття Указу Президіуму Верховної Ради СРСР від 05.09.1967, та спроби кримських татар, що повернулись до Криму, отримати житло та влаштуватись на роботу 
Автори:
 Нікітченко В.  
Організація-видавник:
КДБ УРСР 
Дата створення:
06.10.1967  
Місце створення:
 м. Київ  
Ключові слова:
 автономіст, Воєнний Рустем, Ізмайлов, Крим, Лєнінобад, Мамєтов Асан Нурі, Москва, сел. Мирне, сел. Нижнєгорськ, Середня Азія, Сімферополь, Таджицька РСР, Ташкентська область, указ, Федорчук А. 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1901 — весна 1968 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26707/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 963.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар