Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення Голови КДБ при РМ УРСР Нікітченка В. до ЦК КПУ щодо націоналістичної діяльності у м. Жданов кримського татарина Умєрова Я.М.

Зміст документа: 
Інформаційне повідомлення Голови КДБ при РМ УРСР Нікітченка В.Ф. до ЦК КПУ щодо діяльності у м. Жданов кримського татарина Умєрова Якова Муратовича з підготовки звернення до депутата Верховної Ради СРСР Шолохова М. про створення у Криму автономної області і повернення туди кримських татар 
Автори:
 Нікітченко В.  
Організація-видавник:
КДБ УРСР 
Дата створення:
25.09.1965  
Місце створення:
 м. Київ, УРСР  
Ключові слова:
 Жданов, Крим, кримські татари, націоналістична діяльність, Нкітченко, Умєров, Шолохов 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1917 — 04.10.1965 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26692/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 953Т. 0.
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар