Beta version 0.1

Доповідь заступника голови КДБ при РМ УРСР Шульженка з приводу націоналістичних настроїв серед кримсько-татарсьої молоді в деяких районах Узбецької РСР

Зміст документа: 
у документі, який був адресований до начальника УКДБ при РМ УРСР по одеській обл. йдеться про зростання націоналістичних настроїв серед кримсько-татарської молоді, яка власлідок депортації опинилися на примусовому проживанні в Узбецькій РСР, про створення нею молодіжних націоналістичних організацій, серед яких "Союз кримсько-татарської молоді". З цього приводу давалалися вказівки, аби не допуститити антирадянських дій на територіях вказаної області, вчинених кримськими татарами. Документ відзначений грифом "Цілком таємно"і датований 03.04.1962 р. 
Автори:
 Шульженко  
Організація-видавник:
КДБ при РМ УРСР 
Дата створення:
03.04.1962  
Місце створення:
 м. Київ  
Ключові слова:
 КДБ при РМ УРСР, кримські татари, "Союз кримсько-татарської молоді", Узбецька РСР, Шульженко 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
03.04.1962 — 03.04.1962 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26691/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 938.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар