Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення Кравчуку Л.М. про "зїзд народних представників кримських татар"

Зміст документа: 
У документі йдеться про перебіг зїзду, що відбувся 26-30 червня1991 р. у Сімферополі за участі представників республіканстких та національних організацій, а також іноземців, що представляли Туреччину, США, Польщу, Німеччину тощо.На зїзді лунали доповіді з критикою невирішеності кримсько-татарського питання в Криму, історії національно-визвольного руху кримських татар, відродженню національних культур, питання співпраці із радянстктми органами влади зацікавлення в учасників зїзду не викликали. Загалом на зїзді виступило 50 осіб. Окремо також було висвітдено і питання діяльності першого Курултаю, затверджена структра та статус Меджлісу тощо. 
Автори:
 М. Голушко  
Організація-видавник:
КДБ пр РМ УРСР 
Дата створення:
04.07.1991  
Місце створення:
 м.Київ  
Ключові слова:
 Алтунян, Бічкаускас, "Гагауз хакли", Гейченко, КАРСР, Кравчук Л.М., Курултай, Лаут А., М. Голушко, Меджліс, ОКНР, Омеров С., Подрабінек О., "Рух", "Саюдіс", "Татарський суспільний центр" 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
26-30.06.1991 — 04.07.1991 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26690/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1295.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар