Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення Кравчуку Л.М. про ситуацію , що склалася навколо кримсько-татарської проблеми в Криму

Зміст документа: 
У документі йдеться про ситуацію, що склалася довкола переселення кримських татар до Криму, і хоча на папері така можливість у них була ще з 1967 р., але до реальних дійшло лише з демократизацію міжнаціональних відносин в СРСР. Однак неругольований процес призвів лдо конфлікних ситецій на території Кримської області, що викликало напругу в регіоні. 
Автори:
 М. Голушко  
Організація-видавник:
КДБ пр РМ УРСР 
Дата створення:
22.09.1990  
Місце створення:
 м. Київ  
Ключові слова:
 Бахчисарайський, ВР УРСР, Кравчук Л.М., Кримська АРСР, Кримська обл., М. Голушко, м. Сімферополь, Нижньогірський та Білогірський райони, Середня Азія 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
22.09.1990 — травень 1944 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26686/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1288.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар