Beta version 0.1

ЦК Компартии Украины товарищу Гуренко С.И. о развитии обстановки в Крыму

Зміст документа: 
Доповідна записка КГБ УРСР в ЦК Компартії про розвиток ситуації з татарами в Криму, труднощі з переселення, реєстрації та працевлаштування татар, вимоги створення татарської автономії та об’єднання зусиль татарських організацій з іншими національно-демократичними рухами України, Прибалтики 
Автори:
 Голушко Н.  
Організація-видавник:
КГБ 
Дата створення:
31.07.1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Американська асоціація кримських тюрок, Голушко М., Гуренко С.І., Джемільов Мустафа, доповідна записка, "Еміль, Іран, Казань, КГБ, Киев, Комітет повернення виселених татар на батьківщину, Краснодарський край, Крим, Кримська автономія, Культурний центр кримських тюрок, Курултай, Ленинград, ОКНД, організація кримсько-татарського національного руху, пікетування, повернення, Рига, рух, Саюдіс, США, татари, Туреччина, Узбекистан, Українська республіканська партія, УРСР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26685/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1288.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар