Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення Щербицькому В.В. про перебіг мітингу влаштованого національниим діячами кримсько-татрського руху в м. Бахчисарай

Зміст документа: 
У документі йдеться про "мітинг солідарності кримських татар із народами Прибалтики", прийрочений до 48 річниці депортації. На мітингу були присутні і два пердставники від Естонії. На мітингу лунали заклики національного визнання та денонсації пакту Рібентропа-Молотова, визнання факту незаконної депортації кримських татар. Із боку співробітників КДБ велося інформаційне спостереження. 
Автори:
 М. Голушко  
Організація-видавник:
КДБ пр РМ УРСР 
Дата створення:
16.06.1989  
Місце створення:
 м.Київ  
Ключові слова:
 ВЦІГ, Естонія, Крим, Кримська область, кримські татари тощо., м. Бахчисарай, М. Голушко, Мікк Ю., Нішанов Р., ОКНР, Узбекистан, Умеров І., Ферганська долина, Херсонська обл., "центральна ініціативна група", Щербицький В.В. 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
16.06.1989 — 19.06.1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26683/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1275.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар