Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення Щербицькому В.В. про створення "Організації кримсько-татарського національного руху"

Зміст документа: 
У документі йдеться про зростання національних настроїв серед кримськотатарського наслення, щодо повернення на історичну батьківщину, в Крим, діяльність національних кримсько-татарських організацій ОКНР, ВЦІГ, звязки і з закордоном та іншими національними рухами в СРСР, продовження боротьби за повернення та ребілітацію кримсько-татрського народу 
Автори:
 М. Голушко  
Організація-видавник:
КДБ пр РМ УРСР 
Дата створення:
14.06.1989  
Місце створення:
 м.Київ  
Ключові слова:
 ВЦІГ, Крим, Кримська область, кримські татари тощо., м. Бахчисарай, М. Голушко, М. Горбачов, М. Джемілєв М., м. Ташкент, ОКНР, Сердня Азія, Узбекистан, Ферганська долина, Херсонська обл., "центральна ініціативна група", Щербицький В.В. 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
14.06.1989 — 14.06.1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26682/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1275.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар