Beta version 0.1

ЦК Компартии Украины товарищу Щербицкому В.В. об замыслах крымско-татарских автономистов

Зміст документа: 
Доповідна записка КГБ УРСР в ЦК Компартії про плани кримських татар щодо відзначення пам’яті виселення татарського народу, звернення до гельсінської спілки з прав людини, ООН, проведення прес-конференції в Москві для іноземнирх журналістів та ін. 
Автори:
 Голушко Н.  
Організація-видавник:
КГБ 
Дата створення:
29.04.1989  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Білорусь, Всесоюзна центральна ініціативна група, ВЦІГ, Гельсінська група з прав людини, Голушко М., Джемільов М., доповідна записка, Кайбуллаєва Ш., КГБ, Координаційний комітет національно-демократичних рухів народів СССР, Крим, мітинг, ООН, Організація національного відродження, Прибалтика, Сеутова С., Сімферополь, татари, Узбекистан, УРСР, Фазилов Е., Щербицький А.А. 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26681/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1273.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар