Beta version 0.1

ЦК Компартии Украины товарищу Щербицкому В.В. об замыслах крымско-татарских автономистов

Зміст документа: 
Доповідна записка КГБ УРСР в ЦК Компартії про плани кримських татар саботажу виборів, скликання мітингів, вимоги реєстрації татар у виборні органи та ін. 
Автори:
 Голушко Н.  
Організація-видавник:
КГБ 
Дата створення:
03.02.1989  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Аблямітов, Бахчисарай, "Ватан", вибори, Вільнюс, Всесоюзна центральна ініціативна група, ВЦІГ, Генічеськ, Голушко М., Джаппаров А., Джемільов М., доповідна записка, Закавказзя, КГБ, Крим, Москва, Новоолексіївка, Пленум КПСС, Прибалтика, татари, Ташкент, Узбекистан, Умеров Бекір, Умеров Ильма, УРСР, Щербицький А.А. 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26680/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1273.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар