Beta version 0.1

Інформаціне повідомлення Щербицькому В.В. про прийом кримсько-татарських автономістів у посольстві США

Зміст документа: 
У документі йдеться про спроби навязання контактів активістів кримсько-татарського національного руху із іноземними організаціями, зокрема і з американськими, зокерма щодо цього випадку із організаціями та особами , представниками США. До таких також належала емігрантка із СРСР Сеітмуратова А. та "Комітет боротьби за повернення вигнанних татар на Батьківщину" (США). Активну участь у цьому брав Джемілєв М. , який гостро висловлювався про, яка діяла всередині СРСР щодо виселенних кримських татар. Ним було зроблено кілька гострих заяв та виступів. 
Автори:
 М. Голушко  
Організація-видавник:
КДБ пр РМ УРСР 
Дата створення:
05.12.1988  
Місце створення:
 м. Київ  
Ключові слова:
 Горинь М., Джемілєв М., кримські татари, М. Голушко, ООН, Сеітмуратова А., США, Чорновіл В., Щербицький В.В. 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
05.12.1988 — 05.12.1988 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26679/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1266.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар