Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення Щербицькому В.В. з приводу національного руху серед кримських татар, створення ними національних організацій, активізацію повернення в Крим та про діяльність окремих осіб.

Зміст документа: 
У документі йдеться про зниження активності кримсько-татарських активістів та їх очільників, натомість існуючі національні кримськотатарські організації спрямували свою діяльність на встановлення контакту із представниками українського дисидентського руху та інтелігенцію (П. Загребельний, С. Тельнюк та ін.), які визнають за кримськими татарамми їхнього права щодо повренення на історичну батьківщину. 
Автори:
 М. Голушко  
Організація-видавник:
КДБ при РМ УРСР 
Дата створення:
21.11.1988  
Місце створення:
 м. Київ  
Ключові слова:
 "Всесоюзна центральна іціативна група", Джемілєв М., журнал "Київ", Крим, кримські татари, М. Голушко, "Організація національного відродження (ОНВ)", П. Загребельний, Тельню С., Узбекистан, УНС тощо, УХС, Щербицький В.В. 
Спосіб відтворення:
  машинопис рукопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
21.11.1988 — 21.11.1988 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26678/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1266.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар