Beta version 0.1

ЦК Компартии Украины товарищу Щербицкому В.В. О реагировании на сообщение Государственной комиссии

Зміст документа: 
Доповідна КГБ в ЦК Компартії України про реакцію на рішення Державної комісії з розгляду питань, піднятих у зверненнях громадян кримської національності. Кримсько-татарські активісти вирішили боротися далі за автономію Криму та повернення в Крим, а жителі Криму висловилися негативно до повернення татар 
Автори:
 Голушко Н.  
Організація-видавник:
КГБ 
Дата створення:
09.06.1988  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Абдурахманов А., Абрамченков В.В., автономія, Бекіров Р., Всесоюзна центральна ініціативна група, ВЦІГ, Голушко М., Державна комісія, Джемільов, Запоріжжя, компартія, Крим, Кримська АССР, Мещанов Ф., Москва, Музафаров Р., Османов Л., Пєтушков С.А., Рейган, Сімферополь, татари, Ташкент, Умеров Бекір, Умерова Ф., "Фіолент", Херсон, Чепуріна Л.А., Шабанов Е., Щербицький 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26674/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1262.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар