Beta version 0.1

ЦК Компартии Украины товарищу Титаренко А.А. о замыслах крымско-татарских экстремистов

Зміст документа: 
Доповідна голови КГБ УРСР Голушка до ЦК Компартії України Титаренка А.А. про заплановані акції кримських татар в Криму до річниці виселення, публікацію статті в газеті та проведення обласного з’їзду 
Автори:
 Голушко Н.  
Організація-видавник:
КГБ 
Дата створення:
16.05.1988  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Бахчисарай, Білогорський район, Голушко М., Запоріжжя, компартія, Краснодарський край, Крим, мітинг, Первомайський район, Раздольненський район, Саки, Сімферополь, татари, Ташкент, Титаренко А.А., Умеров, Херсон 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26673/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1262.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар