Beta version 0.1

Доповідь Щербицькому В.В. "Про заходи щодо попередження і зриву антисуспільних акцій кримськотатарських екстремістів"

Зміст документа: 
У документі йдеться про здійснення заходів щодо попередження виступів активної частини серед кримсько-татарського наслення Криму, зриву їх акцій, агітаційній роботі та вербуванню "поміркованих" для подальшої роботи серед кримського-татарського населення з метою недопустити наростання антирадянських настроїв. Також містяться відомості про саботування деякими кримсько-татарськими населеними пунктами виборів до ВР УРСР. До цієї акції підриву діяльності національноналаштованих кримськотатарських організації мали також бути залучені органи міліції та прокуратури. Документ адресувався Щербицькому В.В. 
Автори:
 М. Голушко, І. Гладуш, П. Осипенко  
Організація-видавник:
КДБ при РМ УРСР 
Дата створення:
09.03.1988  
Місце створення:
 м. Київ  
Ключові слова:
 Гарбар Б.І., Єльченко Ю.М., Запоріжська області, І. Гладун, Крим, М. Голушко, Одеська, П. Осипенко, татарський культуриний центр, Фетісов В.П., Херсонська, ЦК Компартії УРСР, Щербицький В.В. 
Спосіб відтворення:
  машинопис рукопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
09.03.1988 — 11.03.1988 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26672/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1262.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар