Beta version 0.1

Информационное сообщение КГБ УССР в ЦК Компартии Украины от 15.02.1988

Зміст документа: 
Інформаційне зведення КГБ УРСР до ЦК Компартії України про кількість іноземців та оперативний їх контроль, а також акцію кримських татар з вимогою переселення їх з Узбекистану в Крим та відновлення Кримської АССР 
Автори:
 Голушко Н.  
Організація-видавник:
КГБ 
Дата створення:
15.02.1988  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Голушко М., Джаппаров Абдурешит, зібранняУзбекистан, іноземці, Інформаційне повідомлення, компартія, Крим, Одеса, переселення, Райлі Т., Сімферополь, Стенлі В., США, татари, Уебб Л., Умеров Бекір 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26671/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1262.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар