Beta version 0.1

ЦК Компартии Украины товарищу Щербицкому В.В. к обстановке среди крымско-татарских экстремистов

Зміст документа: 
Доповідна голови КГБ УРСР Голушка до Голови ЦК Компартії України Щербицького про акції та зібрання кримських татар, інтерв’ю представниці гельсінської групи про нищення татарської культури та плани повернення татар в Крим 
Автори:
 Голушко Н.  
Організація-видавник:
КГБ 
Дата створення:
01.02.1988  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Абінськ, Алупка, Амет-Хан Султан, гельсінська група, "Гласность", Голушко М., Джемільов, Запоріжжя, компартія, Краснодарський край, Крим, мітинг, Москва, татари, татарська культура, Ташкент, Узбекистан, Умеров Бекір, Фітцпатрік Кетрін, Херсон, Щербицький 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26670/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1262.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар