Beta version 0.1

Повідомлення Щербицькому В.В. про настрої в Криму, Запорізькій, Херсонській областях щодо рішення Державної комісії та реакції на неї населення

Зміст документа: 
У документі йдеться про настрої серед кримсько татарського наслення кримської, Запоріжської, Херсонської та одеської областей, що мають направлений характер на створення Ккримської АРСР. З цього приводу найбіль активні серед них, відкинувши пропозиції Дкржавнлї комісії з врегулювання питання здійснювали візити до Москви (Джемілєв, Бекіров Р. та ін.). Також документ містить свідчення і окремих представників місцевого населення, що негативно сприймало повернення кримських татар до Криму. 
Автори:
 М.Голушко  
Організація-видавник:
КДБ при РМ УРСР 
Дата створення:
09.06.1988  
Місце створення:
 м. Київ  
Ключові слова:
 Абдурахманов А., Абрамченков В.В., Бекіров Р., Держкомісія, Джемілєв, Кримська АРСР, М. Голушко, Музафаров Р., Османова Л., Пєтушков С.О., Рейган, Умерова Б., Чепуріна Л.А., Шабанов, Щербицький В.В. 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
09.06.1988 — 09.06.1988 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26669/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1261.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар