Beta version 0.1

ЦК Компартии Украины товарищу Щербицкому В.В. О провокационных замыслах и действиях крымско-татарских экстремистов

Зміст документа: 
Доповідна голови КГБ УРСР Голушка до Голови ЦК Компартії України Щербицького про провокаційні замисли та дії кримсько-татарського народу. Зокрема йдеться про заплановані акції вшанування пам’яті виселення кримсько-татарського народу та призначення 18 травня траурним днем 
Автори:
 Голушко Н.  
Організація-видавник:
КГБ 
Дата створення:
21.04.1988  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Абденанова Аліме, Білогірськ, Голушко М., Джемільов М., Запоріжжя, КГБ, Кіровське, компартія, Краснодар, Крим, "Кур’єр", Мелітополь, Москва, Новоолексіївка, Османов Решат, Решитов Іззет, Самаркандська область, Сімферополь, татари, Ташкент, траур, Узбекистан, Умеров Бекір, Ферганська область, Херсон, Чобанов Мамедьє, Шабанов Ельдар, Щербицький 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26667/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1261.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар