Beta version 0.1

Повідомлення Щербицькому В.В. про настрої серед кримсько-татрських активістів

Зміст документа: 
У документі йдеться про зростання національних настроїв серед кримськотатарського наслення, вимагання автономії, влаштування мітингів, звертання щодо прописки до місцевих органів, звернення до судів з приводу відмови у прописуванні та ін. 
Автори:
 М.Голушко  
Організація-видавник:
КДБ при РМ УРСР 
Дата створення:
лютий 1988  
Місце створення:
 м.Київ  
Ключові слова:
 Ахмет-хан С., гелльсінська група, Джемілєв, Запорізька обл., Краснодарський край, Кримська область, М. Голушко, м. Ташкент, пресклуб "Гласність", Узбекистан, Умеров Б., Фіцпатрік К., Херсонська обл., ЦК КПРС, Щербицький В.В. 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
лютий 1988 — лютий 1988 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26666/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1261.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар