Beta version 0.1

Доповідна записка КГБ УРСР в Центральний Комітет Комуністичної партії України Щербицькому В.В. щодо підготовки до видання збірника киргизьких народних приказок та прислів’їв

Зміст документа: 
Доповідна записка КГБ УРСР в Центральний Комітет Комуністичної партії України Щербицькому В.В. щодо підготовки до видання збірника киргизьких народних приказок та прислів’їв та рекомендаціями не видавати його 
Автори:
 Федорчук В.  
Організація-видавник:
КГБ 
Дата створення:
10.12.1975  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 "Дніпро", доповідна записка, КГБ, Київ, киргизи, Музафаров Рефік Ібрагимович, Сахаров, Сверстюк Євген, Світлична Надія, Солженіцин, Тельнюк Станіслав, УРСР, Федорчук В., Щербицький В.В. 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26648/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1112.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар