Beta version 0.1

Звернення кримського татарина Джемільова Гафара Джемільовича до членів Політбюро ЦК КПСС

Зміст документа: 
Звернення кримського татарина Джемільова Гафара Джемільовича до членів Політбюро ЦК КПСС з приводу виселення і репресій над татарським народом та необхідністю повернення в Крим 
Автори:
 Джемільов Гафар  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
10.11.1975  
Місце створення:
 Баку  
Ключові слова:
 Акімов Джеппар, Андропов, Баку, Брєжнєв Л.І., виселення, Грузія, Джемільов Гафар, звернення, Кадієв Ролан, Крим, Москва, повернення, репресії, татари, Ташкент, Тбілісі, Узбекистан, Хаіров Іззет, Язиджиєва Світлана 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  офіційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1920 — 10.11.1975 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26647/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 1110.0
Розділи:
 Шлях додому. Документи КГБ про повернення кримських татар, 7.3.7. Депортації та виселення, 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар