Beta version 0.1

Билет для входа в Киевский комерческий институт на осеннее полугодие 1918 г. - весеннее полугодие 1919 г., выданное слушателю Черкасскому Т.

Зміст документа: 
Квиток на вхід до Київського комерційного інституту на осіннє півріччя 1918 р. – весняне півріччя 1919 р., наданий слухачеві Черкаському Т. 
Автори:
 нерозбірливо  
Організація-видавник:
Київський комерційний інститут 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Биківня, видавництво "Рух", Директорія, квиток на вхід, Київський комерційний інститут, Міністр народного господарства Української Народної Республіки, Міністр преси та пропаганди Української Народної Республіки, офіційні документи, "Рада Республіки", реабілітація, репресії, розстріл, Теофан Черкаський, Трудовий конгрес України, Україна, Українська партія Соціалістів-Революціонерів, "Український національний центр", УНР, УПСР, УСРР, Центральне бюро УПСР, ЦК Селянська спілка 
Спосіб відтворення:
  друк рукопис 
Тип документа:
  офіційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1918 — 1919 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26529/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 6.Спр. 59881Т. 116.
Розділи:
 Репресовані міністри Української революції 1917-1921 років, 10.42. Теофан Черкаський
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар