Beta version 0.1

Посвідчення № 1003 від 19 травня 1920 р. на право переїзду В. Голубовича у вагоні для урядовців УНР зі ст. Кам’янець до ст. Київ та у зворотному напрямі з відмітками про його переміщення на звороті

Зміст документа: 
Посвідчення № 1003 від 19 травня 1920 р. на право переїзду В. Голубовича у вагоні для урядовців УНР зі ст. Кам’янець до ст. Київ та у зворотному напрямі з відмітками про його переміщення на звороті. Документ завірено печаткою і підписом головноуповноваженого уряду УНР міністра І. Огієнка. 
Автори:
 Огієнко Іван  
Організація-видавник:
Рада Народних Міністрів УНР 
Дата створення:
19.05.1910  
Місце створення:
 Кам'янець  
Ключові слова:
 Голубович Всеволод, Директорія, Іван Огієнко, Кам'янець, Київ, міністр закордонних справ, посвідчення, прем'єр-міністр, Рада Народних Міністрів, секретар торгу і промисловості, УНР, Центральна Рада 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  особисті документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
19.05.1920 — 19.05.1920 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26428/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 6.Спр. 69270Т. 6.
Розділи:
 Репресовані міністри Української революції 1917-1921 років, 10.27. Всеволод Голубович
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар