Beta version 0.1

Дипломатичний паспорт УНР № 1651 від 1 серпня 1919 р. на ім’я В. Голубовича як голови Української місії до Італії у справі евакуації військовополонених українців

Зміст документа: 
Дипломатичний паспорт УНР № 1651 від 1 серпня 1919 р. на ім’я В. Голубовича (із фотографією власника документа) як голови Української місії до Італії у справі евакуації військовополонених українців. Документ завірено печаткою Міністерства закордонних справ УНР і підписано міністром А. Лівицьким. 
Автори:
 Лівицький Андрій  
Організація-видавник:
Рада Народних Міністрів УНР 
Дата створення:
01.08.1919  
Місце створення:
 Кам'янець  
Ключові слова:
 Андрій Лівицький, військовополонені, Голубович Всеволод, Директорія, евакуація, Італія, Кам'янець, міністр закордонних справ, прем'єр-міністр, Рада Народних Міністрів, секретар торгу і промисловості, УНР, Центральна Рада 
Спосіб відтворення:
  друк рукопис фотографія 
Тип документа:
  особисті документи 
Мова документа:
  Італійська; Українська; 
Крайні дати:
01.08.1919 — 03.08.1919 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26426/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 6.Спр. 69270Т. 6.
Розділи:
 Репресовані міністри Української революції 1917-1921 років, 10.27. Всеволод Голубович
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар