Beta version 0.1

Постановление секретно-политического отдела УГБ НКВД УССР по Харьковской области о направлении А. Крушельницкого в Киев

Зміст документа: 
Постанова секретно-політичного відділу УГБ НКВД УССР по Харківській області про направлення А. Крушельницького до Києва в розпорядження секретно-політичного відділу УГБ НКВД УССР за місцем концентрації слідчих матеріалів на решту членів «терористичної організації» 
Автори:
 Бордон  
Організація-видавник:
УГБ НКВД УССР 
Дата створення:
09.11.1934  
Місце створення:
 Харків  
Ключові слова:
 Бордон, Директорія, еміграція, кримінальна справа, Крушельницький Антін, Міністерство освіти УНР, міністр народної освіти, освіта, письменник, Рада Народних Міністрів, Русько-Українська радикальна партія, слідство, УГБ НКВД УССР, Україна, Українська національна рада ЗУНР, Українська радикальна партія, УНР, УСРР 
Спосіб відтворення:
  машинопис рукопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1934 — 1934 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26340/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 6.Спр. 44987.Т. 1.
Розділи:
 Репресовані міністри Української революції 1917-1921 років, 10.22. Антін Крушельницький
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар