Beta version 0.1

Постановление СОЧ ПП и КОГПУ УСРР об избрании меры пресечения (содержавние под стражей) Н. Василенка от 25 сентября 1923 г. за участие в организации "Киевской обласной центр действий"

Зміст документа: 
Постанова СОЧ ПП і КОДПУ УСРР про обрання запобіжного заходу (утримання під вартою) М. Василенка від 25 вересня 1923 р. за участь в організації "Київський обласний центр дій". 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Київський губернський відділ ДПУ 
Дата створення:
25.09.1923  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 арешт, Василенко Микола, ДПУ, Київ, "Київський обласний центр дій", кримінальна справа, міністр освіти, репресії, слідство, Україна, Українська держава, УСРР 
Спосіб відтворення:
  друк рукопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
25.09.1923 — 25.09.1923 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26331/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 5.Спр. 55435.Т. 13.
Розділи:
 Репресовані міністри Української революції 1917-1921 років, 10.34. Микола Василенко
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар