Beta version 0.1

Лист товариша генерального секретаря продовольчих справ Д. Коліуха до генерального секретаря шляхів В. Єщенка від 13 листопада 1917 р.

Зміст документа: 
Лист товариша генерального секретаря продовольчих справ Д. Коліуха до секретарства шляхів від 13 листопада 1917 р. із проханням надати транспорт для відправлення хліба на потреби Південно-Західного фронту 
Автори:
 Коліух Дмитро  
Організація-видавник:
Генеральний Секретаріат Української Центральної Ради 
Дата створення:
13.11.1917  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Вадим Єщенко, генеральний секретар продовольчих справ, генеральний секретар шляхів, Київ, Коліух Дмитро, міністр продовольчих справ, продовольство, Рада Народних Міністрів, транспорт, Україна, УНР, УСДРП, фронт, хліб, Центральна Рада 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
13.11.1917 — 18.11.1917 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26303/
Архіви та колекції:
 ЦДАВОФ. 2094.Спр. 2.0
Розділи:
 Репресовані міністри Української революції 1917-1921 років, 10.29. Дмитро Коліух
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар