Beta version 0.1

Лист міністра єврейських справ УНР П. Красного та в.о. директора Департаменту національного самоврядування до Державного секретаря щодо винесення на розгляд Ради Народних Міністрів законопроекту про призначення виборів до Єврейської громадської ради

Зміст документа: 
Лист міністра єврейських справ УНР П. Красного та в.о. директора Департаменту національного самоврядування до Державного секретаря щодо винесення на розгляд Ради Народних Міністрів законопроекту про призначення виборів до Єврейської громадської ради від 16 вересня 1919 р. 
Автори:
 Красний Пінхас, нерозбірливо  
Організація-видавник:
Міністерство єврейських справ УНР 
Дата створення:
16.09.1919  
Місце створення:
 Кам'янець  
Ключові слова:
 БУНД, вибори, державний секретар, Директорія, євреї, Єврейська громадська рада, Єврейська народна партія, Кам'янець, Красний Пінхас, міністр єврейських справ, Рада Народних Міністрів, Україна, УНР, Центральна Рада 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
16.09.1919 — 17.09.1919 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26291/
Архіви та колекції:
 ЦДАВОФ. 1065.Спр. 8.0
Розділи:
 Репресовані міністри Української революції 1917-1921 років, 10.39. Пінхас Красний
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар