Beta version 0.1

Журнал засідання Ради Народних Міністрів від 24 квітня 1918 р., завірений підписом голови РНМ В. Голубовича

Зміст документа: 
Журнал засідання Ради Народних Міністрів від 24 квітня 1918 р., завірений підписом голови РНМ В. Голубовича. В журналі розглядаються поточні питання, зокрема про організацію вільного пропуску санітарних потягів між Києвом і Москвою, виділення коштів на повернення росіян на територію Росії, питання поділу землі, урядових призначень, фінансування цукрової промисловості, реформування освіти та ін. 
Автори:
 Голубович Всеволод  
Організація-видавник:
Рада Народних Міністрів УНР 
Дата створення:
24.04.1918  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Всеросійський Земський Союз, Генеральний Секретаріат, Голубович Всеволод, Директорія, засідання, Міністерство військових справ, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство освіти, Міністерство продовольчих справ, Міністерство судових справ, Міністерство торгу і промисловості, міністр закордонних справ, прем'єр-міністр, Рада Народних Міністрів, торгова делегація, УНР, Фінансово-економічна комісія, Центральна Рада 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
24.04.1918 — 24.04.1918 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26285/
Архіви та колекції:
 ЦДАВОФ. 1064.Спр. 20.0
Розділи:
 Репресовані міністри Української революції 1917-1921 років, 10.27. Всеволод Голубович
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар