Beta version 0.1

Рукописна резолюція голови Ради Народних Міністрів УНР В. Голубовича від 5 квітня 1918 р. про ствердження П. Климовича на посаді управляючого Міністерством фінансів. Резолюцію накладено на опосередковано пов’язаному з нею зареєстрованому документі но

Зміст документа: 
Рукописна резолюція голови Ради Народних Міністрів УНР В. Голубовича від 5 квітня 1918 р. про ствердження П. Климовича на посаді управляючого Міністерством фінансів. Резолюцію накладено на опосередковано пов’язаному з нею зареєстрованому документі новоствореного Державного українського телеграфного агентства, який склав організатор ДУТА С. Соколовський 03 квітня 1918 р. 
Автори:
 Голубович Всеволод  
Організація-видавник:
Рада Народних Міністрів УНР 
Дата створення:
05.04.1918  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Голубович Всеволод, ДУТА, Київ, Климович Петро, міністерство фінансів, Рада Народних Міністрів, резолюція, С. Соколовський, Україна, УНР, управляючий 
Спосіб відтворення:
  рукопис машинопис 
Тип документа:
  офіційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
03.04.1918 — 05.04.1918 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26281/
Архіви та колекції:
 ЦДАВОФ. 1064.Спр. 4.0
Розділи:
 Репресовані міністри Української революції 1917-1921 років, 10.38. Петро Климович
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар