Beta version 0.1

Витяг з протоколу засідання Генерального Секретаріату про доручення Генеральному секретарю Торгу і промисловості В. Мазуренку виконувати обов'язки Генерального секретаря фінансів. 3 листопада 1917 р.

Зміст документа: 
Витяг з протоколу засідання Генерального Секретаріату про доручення Генеральному секретарю Торгу і промисловості В. Мазуренку виконувати обов'язки Генерального секретаря фінансів 3 листопада 1917 р. 
Автори:
 В. Винниченко, О. Лотоцький  
Організація-видавник:
Генеральний Секретаріат УНР 
Дата створення:
03.11.1917  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 витяг з протоколу, Генеральний секретар Торгу і промисловості, Генеральний секретар фінансів, Генеральний Секретаріат, Гетьманат, Мазуренко Василь, Міністр фінансів УНР, офіційні документи, реабілітація, Революційна Українська партія, репресії, розстріл, "Украинский национальный центр", Україна, Українська соціал-демократична робітнича партія, Українська Центральна Рада, Український національний союз, УНР, УСДРП, УСРР 
Спосіб відтворення:
  машинопис рукопис 
Тип документа:
  офіційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1917 — 1917 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26277/
Архіви та колекції:
 ЦДАВОФ. 1063.Спр. 1.0
Розділи:
 Репресовані міністри Української революції 1917-1921 років, 10.24. Василь Мазуренко
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар