Beta version 0.1

Заява М. Любинського від 11 лютого 1931 р. із зізнанням у приналежності до інкримінованої слідством «контрреволюційної організації»

Зміст документа: 
Заява М. Любинського від 11 лютого 1931 р. із зізнанням у приналежності до інкримінованої слідством «контрреволюційної організації» 
Автори:
 Любинський М.  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
11.02.1931  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Біломоро-Балтійський виправно-трудовий табір, документи слідства, заява із зізнанням, Любинський Микола, Міністр Закордонних Справ УНР, наукові співробітники ВУАН, реабілітація, репресії, розстріл, Сандармох, "Украинский национальный центр", Україна, Українська партія Соціалістів-Революціонерів, Українська Центральна Рада, УНР, УПСР, УСРР, ЦК УПСР 
Спосіб відтворення:
  рукопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1931 — 1931 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26272/
Архіви та колекції:
 ЦДАГОФ. 263.Спр. 64675.0
Розділи:
 Репресовані міністри Української революції 1917-1921 років, 10.35. Микола Любинський
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар