Beta version 0.1

Повідомлення секретного співробітника Одеського обласного відділу ДПУ УСРР про оцінку японським консулом продовольчої ситуації в м. Одесі.

Зміст документа: 
Повідомлення про зміст бесіди японського консула Танаки з агентом "Павелом", де він виразив думку настання голоду наприкінці зими наступного року, оскільки на початку скорочуються пайки, а також вражений високими цінами на продукти при низьких зарплатах 
Автори:
 "Павел"  
Організація-видавник:
ОДПУ УСРР в м.Одеса 
Дата створення:
10.12.1932  
Місце створення:
 Одеса  
Ключові слова:
 агентурне донесення, голод, голодомор, Голодомор 1932-1933, ДПУ УСРР, ОГПУ, Одеса, ОДПУ, "Павел", продовольство, СРСР, Танака, УСРР, японський консул 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26259/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 91.Спр. 70.Т. 5.
Розділи:
 Іноземні дипломати про Голодомор 1932-1933 в документах ОГПУ, 7.3.3. Голодомор 1932-1933 рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар